Премиум пакет за подобар вид


Од 15.11 до 30.11, во сите продажни локации на Прима Оптика те очекува фантастичен попуст од -40% на СИТЕ диоптриски очила. Одбери Zeiss диоптриски стакла според твоите потреби и уживај во беспрекорниот поглед. Само во Прима Оптика, подготвен е стручен оптометриски тим, само за тебе, кој те очекува СЕКОЈ ДЕН! Закажи бесплатна проверка на видот на следните контакт телефони: 076/ 350192, 076/ 350193 и 076/350194 Локации: Скопје Сити Мол, East Gate Mall, Ул. Македонија, Беверли Хилс, ГТЦ, ТЦ. Лептокарија и Кавадарци. СЕ ГРИЖИМЕ ЗА ТВОЈОТ ВИД!