Септември е месец на промоции


До 15.09.2021, одбери ПРЕМИУМ диоптриски стакла во износ од 6.000 ден. пар и добиј фантастични -50% попуст на било кои диоптриски очила кои ќе ги одбереш. Омилените брендови се во понуда во сите продажни локации на Prima Optics и Prima Optics Express: - Ул. Македонија, Скопје Сити Мол, Беверли Хилс, ГТЦ, ТЦ. Лептокарија и Кавадарци. Дополнително, ти овозможуваме и комплетно БЕСПЛАТНА проверка на диоптрија со најсовремена комјутерска апаратура. Побрзај и искористи ја совршената понуда пред почетокот на оваа есен.